GİZLİLİK İLKELERİ

Gizlilik:

simdikutla.com olarak  sitemizden sipariş verirken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir.

Bu nedenlerden dolayı E-mail adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmaz ve kullanılmaz. Belirli dönemlerde simdikutla.com ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla, bilgileriniz sadece simdikutla.com tarafından kullanılabiliyor olacaktır.

Tarafımıza ilettiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.  Bu bilgiler ancak müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılabilecektir.

Ancak gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, simdikutla.com’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda simdikutla.com ’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Ayrıca kullanıcılar ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgiler, simdikutla.com için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya simdikutla.com ’un işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da kullanıcıların önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.  simdikutla.com, tarafından Site dâhilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler ve kullanıcıların kişisel bilgileri  simdikutla.com  veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.

simdikutla.com, www.simdikutla.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası" ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. simdikutla.com aynı zamanda; kullanıcının kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Error! Hyperlink reference not valid. hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs. bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. Kullanıcılara ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak ŞİRKET için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya ŞİRKET’in işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da Kullanıcı’Iarın önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

simdikutla.com olarak müşteri kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Alışveriş sırasında simdikutla.com çalışanları dahil, hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görememektedir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara SSL güvenlik sistemi üzerinden iletilmektedir.

Kredi Kartı güvenliği:

simdikutla.com ’da yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde  güvenliğinizi riske atmadan simdikutla.com ’da alışveriş yapılabilmektedir. 

Kişisel bilgilerin girildiği her sayfanın altında görebileceğiniz anahtar işareti, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmeyeceğinin işaretidir. 

simdikutla.com 'da dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemi olan ve alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Global Sign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişinize devam edebilmektesiniz.  Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.